Week 8 – Lijsttrekker Patrick Simons

Patrick is vader van 2 jonge kinderen, hij maakt zich zorgen over de toekomst van de volgende generatie kinderen die opgroeien in Vaals. Volgens Patrick is hier weer een bruisend hart in de gemeente voor nodig. Onze kinderen moeten wél willen blijven wonen in onze gemeente. Hiervoor zijn een aantal zaken noodzakelijk, goede en betaalbare woningen maar ook goede en betaalbare voorzieningen. Daarnaast moeten we onze oudere inwoners niet uit het oog verliezen. Onze vaders en moeders, opa’s en oma’s hebben ervoor gezorgd dat onze gemeente er nu zo prachtig opstaat. Hiervoor moeten we ze dankbaar zijn! Wij moeten er nu voor zorgen dat zij nog kunnen genieten van al het moois dat wij voor elkaar gaan krijgen! Kortom: Een stem op 14/15/16 maart voor Patrick, is niet alleen een stem voor onze toekomst en die van onze kinderen maar ook voor onze ouders en grootouders!